Docházkové terminály pro docházkový systém Porter 3000
Docházkové terminály jsou jednoduché bezkontaktní snímače čipových karet nebo přívěsků. Slouží pro evidenci průchodů zaměstnanců, průjezdu vozidel, popřípadě spínání dalších zařízení (zámek dveří, závora turniket) V naší nabídce naleznete tyto typy docházkových terminálů:
Provedení STANDARD
"TS" Rozhraní RS232. Tento terminál je vybaven čtecím modulem a tlačítky pro výběr akce(příchod, odchod).
"TSL" Rozhraní LAN. Tento terminál je vybaven čtecím modulem a tlačítky pro výběr akce(příchod, odchod).
"TSB" Rozhraní RS232. Tento terminál je vybaven čtecím modulem, tlačítky pro výběr akce(příchod, odchod), externí vyrovnávací pamětí pro ukládání průchodů s vlastním obvodem reálného času pro ukládání datumu a času k provedené akci.
"TSBL" Rozhraní LAN. Tento terminál je vybaven čtecím modulem, tlačítky pro výběr akce(příchod, odchod), externí vyrovnávací pamětí pro ukládání průchodů s vlastním obvodem reálného času pro ukládání datumu a času k provedené akci.

Provedení PROFI
"TDS" Rozhraní RS232 (možno i RS485).Terminál s grafickým displejem informujícím o datumu, čase a navolené akci, integrovaným bufferem pro ukládání vlastních průchodů (stavů), pamětí pro ověření bezkontaktních identifikačních karet, tlačítky pro volbu až osmi stavů přerušení pracovní doby a funkcí kódového zámku, umožňujícího spínat libovolné zařízení (brána, turniket, zámek dveří...).
"TDSL" Rozhraní LAN. Terminál s grafickým displejem informujícím o datumu, čase a navolené akci, integrovaným bufferem pro ukládání vlastních průchodů (stavů), pamětí pro ověření bezkontaktních identifikačních karet, tlačítky pro volbu až osmi stavů přerušení pracovní doby a funkcí kódového zámku, umožňujícího spínat libovolné zařízení (brána, turniket, zámek dveří...).
Docházkové terminály jsou určeny pro připenvění na zeď případně na konzoli. Napájení jednotlivých terminálů závisí od použitého typu terminálu buď ze sériového portu, stabilizovaného zdroje přímo do zásuvky nebo ze zálohovaného zdroje. Sběr dat do počítače probíhá dle typu rozhraní přes RS 323, proudovou smyčku nebo do počítačové sítě LAN. Data z terminálů TSB lze stahovat i prostřednictvím modemu a telefonní linky prakticky z kteréhokoliv místa v republice. Docházkové terminály existují ve dvou barevných provedeních, černá nebo bílá(slonová kost). Při výběru terminálů je třeba brát v úvahu účel a způsob přenosu dat. Pro přesnou specifikaci kontaktujte naše pracovníky, kteří pro Vás navrhnou nejlepší řešení celého systému.