OProfil společnosti
Naše spol. s r.o. INOMA Brno vznikla v únoru roku 1993.

Hlavním předmětem činnosti naší firmy je vývoj, výroba, prodej a servis telekomunikační a výpočetní techniky. Nejrozšířenější a nejznámější jsou naše tarifikační programy pro evidenci a rozúčtování telefonních hovorů TELEFON, WTELEFON a nyní nejnovější INOMA TARIF 3000, které dále podporují další dodávané produkty jako jsou vyrovnávací paměti BUF 01, BUF 2, BUF 3, BUF 3000 , převodník CENTRONICS, karta RS 422/485 do PC, různé typy převodníků RS 232/IP, RS 485/232, do sítě LAN a další.

Vzhledem k naší spolupráci s výrobcem telekomunikační techniky firmou TESLA Liptovský Hrádok a.s. zajišťujeme též dodávky ústředen, náhradních dílů, servis, opravy a modernizaci telefonních ústředen řady UE. V těchto oblastech spolupracujeme s celou řadou firem v čele s a.s. ČESKÝ TELECOM, kteří používají naše výrobky nebo programy pro pobočkové ústředny, jež instalují a servisují.

Sídlem naší společnosti je Brno, zřídili jsme i pobočku v Ostravě, která obchodně a servisně pokrývá převážně severní Moravu. Naše působnost je celorepubliková, dále však využíváme síť dealerů, kteří mají naší podporu ve formě školení a technické pomoci, aby bylo dosaženo především co největší spokojenosti konečného uživatele, což je náš cíl.